Skończyłam psychologię w Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po studiach rozpoczęłam pracę w Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Olsztynie. Odbywałam staże kliniczne m.in. w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w WZLP w Olsztynie i w Oddziale Neurologii w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku. Odbywałam serię szkoleń z neuropsychologii pod kierunkiem dr hab. Dariusza Wieczorka w Sopocie. Ukończyłam też szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT w Centrum Psychoterapii CBT-edu w Warszawie i technik ją uzupełniających takch jak: Terapia koherencji i rekonsolidacji pamięci emocjonalnej pod kierunkiem dr Michała Jasińskiego w Sopocie i EEG Biofeedback w HP Medical w Warszawie.
Wykonuję przesiewową i pełną diagnostykę funkcji poznawczych. Zajmuję się też ich terapią, a w szczególności: deficytów wzrokowo-przestrzennych np. pomijania stronnego, agnozjami.
Przyjmuję pacjentów, którzy w przeszłości doznali: stanów i chorób neurologicznych: udaru, padaczki, urazu głowy ale i tych którzy zmagają się z zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami/ cechami osobowości, zaburzeniami związanymi ze stresem.
Prowadzona przeze mnie terapia ma zastosowanie także przy usuwaniu takich objawów jak: lęk, uzależnienie emocjonalne, poczucie winy, obsesyjne nawyki i zachowania. To czego nauczyliśmy się w dzieciństwe jest zamknięte w mózgu - co można sobie wyobrazić tak - jakby mózg wyrzucił klucz. Pomagam pacjentom w odnalezieniu tego klucza, co ma szansę zlikwidować lub zmniejszyć nasilenie problemowych zachowań, jakie mogą oni wykazywać.
Zachęcam do skorzystania z mojej fachowej pomocy, gwarantuję rzetelność.